Porażka w Łasku

W drugiej kolejce nowego sezonu nasza drużyna mierzyła się w Łasku z tamtejszym MULKS.

Już w drugiej minucie TS objął prowadzenie po trafieniu Adriana Florczak. Niestety okazało się iż były to miłe złego początki, gospodarze wyrównali w 16 minucie wykorzystując rzut karny po faulu Daniela Kopciucha. Osiem minut później było już 2:1 dla MULKS.

W przerwie trener dokonał dwóch zmian w składzie, w miejsce Mateusza Głowinkowskiego i Dawida Daniela na boisku pojawili się Artur Kanty i Mateusz Suchański. W drugich 45 minutach przez większość czasu gra toczyła się w środku pola a drużyny nie stwarzały zbyt wielu okazji. Jedną z nielicznych sytuacji po błędzie obrony wykorzystali gospodarze w 77 minucie. Kontaktową bramkę dla TSJ zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Tomasz Marecki.

MULKS Łask – TS OPAKOWANIA Janiszewice 3:2 (2:1)

0:1 Florczak (2’)

1:1 ???? (16’ rzut karny)

2:1 ???? (24’)

3:1 ???? (77’)

3:2 Marecki (90+3’)