Premierowe zwycięstwo

W trzeciej kolejce drużyna TS Opakowania Janiszewice odniosła premierowe zwycięstwo w klasie okręgowej pokonując KS Karsznice 2:1 (1:1).

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście. Już w piątej minucie precyzyjne dośrodkowanie Jakuba Ratajczyka strzałem głową na bramkę zamienił Kamil Endler. W pierwszym kwadransie Karszniczanie mogli a nawet powinni prowadzić wyżej ale dobrze w bramce spisywał się Sebastian Kanty.

Po okresie przewagi KS do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 28 minucie z piłką w pole karne wbiegł Tomasz Marecki, wycofał do Marcina Kulawieckiego a ten doprowadził do wyrównania.

Drugą połowę również lepiej zaczęli przyjezdni . Już w pierwszych dwóch minutach zespół TS dwukrotnie ratował Sebastian Kanty. W 63 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Marcin Kulawiecki zaskakując Daniela Zielonkę i zdobywają swoją drugą bramkę w tym spotkaniu a trzecią w bieżącym sezonie.

Do końca spotkania obie drużyny starały się zdobyć kolejną bramkę, najbliżej tej sztuki był Łukasz Kaczmarek, lecz piłka po jego uderzeniu głową trafiła w słupek i nie wpadła do siatki.

TS OPAKOWANIA Janiszewice - KS Karsznice 2:1 (1:1)

0:1 Endler (5')

1:1 Kulawiecki (28')

2:1 Kulawiecki (63')