Remis na inaugurację

Od remisu w pierwszym spotkaniu rozpoczęła nasza drużyna rozgrywki w klasie okręgowej.

W niedzielne popołudnie na boisko w Janiszewicach zawitała siódma drużyna poprzedniego sezonu – LKS Unia Sulmierzyce.

Drużyny stoczyły dobre i zacięte spotkanie, goście objęli prowadzenie w 52 minucie. Pechową interwencją Daniel Kopciuch pokonał Sebastiana Kanty.

TSJ odpowiedział bramką w 83 minucie, dośrodkowanie Roberta Drzazgi na bramkę zamienił Marcin Kulawiecki.

Składy:

TS:

Kanty Sebastian – Stępień, Kaniecki, Kopciuch, Drzazga, Florczak, Cichosz, Kanty Artur (78' Raj), Daniel Dawid (56' Daniel Krystian), Kulawiecki, Głowinkowski (67' Marecki)

oraz: Smejda, Pluskota, Kopiński, Kozłowski,

Unia:

Antczak – Woźniak, Kaczmarek, Zuterek, Siwczyk, Rabenda, Gul, Osiewicz, Antczak, Chrząszcz (71' Cecot), Krzciuk

oraz: Koch, Wyszkowski