Autor:

Kobe

Utworzono:

01.11.2017

Na mecz 12. kolejki Hetman udał się do Zapolic, by podjąć miejscowy zespół Amatorów. Na "papierze", czyli według tabeli faworytem był Hetman - należy jednak pamiętać, że w przedsezonowym sparingu miejscowi gładko ograli nasz zespół 3:0.

Od początku optyczną przewagę uzyskał Hetman. Udokumentowane zostało to w 25. minucie, kiedy to rzut karny po faulu na Łukaszu Mielczarku na bramkę zamienił Andrzej Koziara. Dodatkowo w tej sytuacji wykluczony został jeden z protestujących zawodników gospodarzy. Zamiast pójść za ciosem, Hetman oddał pole Amatorom i już kilka minut później padło wyrównanie po uderzeniu zza pola karnego. Do końca połowy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie meczu to Hetman miał więcej sytuacji, aczkolwiek nie była widoczna przewaga jednego zawodnika, gdyż gospodarze kilkukrotnie odgryzali się groźnymi kontratakami. W tej części meczu bramek już nie zobaczyliśmy, wobec czego mecz zakończył się podziałem punktów.

Już w sobotę o godzinie 13:00 zmierzymy się z Victorią Szadek, z którą spróbujemy przedłużyć trwającą aktualnie passę sześciu meczów bez porażki. Zapraszamy na GOSiR Rusiec!