Bolesna porażka u siebie

W sobotę 1.05 br. na boisku przy ZSPiP w Janiszewicach odbył się mecz 17 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej Sieradz, pomiędzy TS Opakowania Janiszewice, a LZS Brąszewice. Na brak emocji w tym spotkaniu zdecydowanie nie można było narzekać. Po groźnym początku gospodarzy znakomite podanie Sobczaka wykorzystał Pluskota i w 12 minucie wpisał się na listę strzelców. Potem to przyjezdni doszli do głosu, najpierw zdobyli nieuznaną bramkę ze spalonego, a później znakomitą interwencją w sytuacji 1 na 1 popisał się Stawski. Oblężenie bramki TSu zostało jednak przypieczętowane bramkami w 23 i 34 minucie i po 45 minutach gry, zawodnicy schodzili do szatni przy stanie 1:2. W drugiej połowie od początku do końca bardziej aktywni byli gospodarze. Rosnący poziom emocji widoczny był w liczbie pokazywanych żółtych kartoników, które łącznie w tej odsłonie gry obejrzało 6 zawodników. Eskalacja napięcia nastąpiła w 85 minucie, kiedy po kontrze gospodarzy nieuznana została bramka Kamila Krawczyka. Następnie w 4 minucie doliczonego czasu gry na skraju pola karnego faulowany był Maliszewski, lecz stałego fragmentu gry nie udało się wykorzystać, a punkty pojechały do Brąszewic.

TS Opakowania Janiszewice - LZS Brąszewice 1:2(1:2)

Bramka dla TS: Pluskota 12'

Skład TS: Stawski - Stępień, Kanty, Piotrowski, Suchański - Sobczak (75' Staszczyk), Kosecki (70' Górzawski), Kaleta, Pluskota (80' Dudek), Krawczyk, Siwek (60' Maliszewski)