Zwycięski pierwszy sparing

W niedzielę (04.02.2018) nasza drużyna rozegrała pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W ostatniej chwili nastąpiła zmiana rywala, miejsce LKS Zapole zajęła drużyna ligowego rywala (3 miejsce po rundzie jesiennej) LZS Rębieskie.

Spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego w Zduńskiej Woli zakończyło się wysokim zwycięstwem TSJ 9:1.

Bramki dla TS strzelali: Mateusz Głowinkowski 5, Bartłomiej Kozłowski 2, Mateusz Ber oraz Krystian Daniel.

Drużyna wystąpiła w składzie:

Grzech - Kolęda, Jendrychowski, Filipiak, Kanty Artur, Sobczak, Gajdka, Daniel Dawid, Daniel Krystian, Głowinkowski, Kozłowski oraz Michalak, Kopytek, Kaczorowski, Ber, Siekierski, Pluskota

W spotkaniu nie zagrali: Jagiełło, Kopciuch, Kulawiecki, Smejda, Kaniecki, Kaczmarek, Kalitka, Kanty Sebastian, Raj