Wysoka porażka z MKS Zduńska Wola

W swoim trzecim meczu sparingowym przed runda wiosenną, rozegranym w sobotni wieczór (17.02), nasza drużyna uległa trzeciemu zespołowi na półmetku rozgrywek Sieradzkiej klasy okręgowej – MKS Zduńska Wola aż 7:0.

MKS Zduńska Wola – TS Janiszewice 7:0 (6:0)

Bramki: Światowy 2, Tomczyk Kajetan, Kubiak 2, Tomczyk Piotr, Kołuda

MKS:

Zielonka, (Pyrkowski), Ornafel, Kołuda, Piotrowski, Tomczyk Kajetan, Englert (testowany), Tomczyk Piotr, Jaszczak (Pilarski), Kubiak, Światowy (Banasiak), Juszczak (testowany)

TSJ:

Stolarczyk, Filipiak, Kopciuch, Kolęda, Sobczak, Kozłowski, Daniel Dawid, Głowinkowski, Kanty Artur, Kulawiecki, Ber

Po przerwie na boisku pojawili się: Smejda, Kalitka, Pietrzak

W spotkaniu nie wystąpili: Kanty Sebastian, Kanty Arkadiusz, Jendrychowski, Kaniecki, Drzazga, Jagiełło, Raj, Siekierski, Kaczmarek, Daniel Krystian, Michalak Bartosz, Michalak Patryk, Florczak, Gajdka, Przesmycki

(skład MKS oraz strzelcy za www.mks-zdwola.pl)