TS Janiszewice w lidze okręgowej!

Zarząd Towarzystwa Sportowego Janiszewice z przyjemnością informuję iż w sezonie 2018/2019 drużyna seniorów występować będzie w Sieradzkiej klasie okręgowej.

Klub otrzymał licencję Łódzkiego Związku Piłki Nożnej uprawniającą do gry w w/w klasie.

Wykorzystując przerwę pomiędzy sezonami trwają przygotowania do nowych rozgrywek, w drużynie nastąpią zmiany kadrowe mające na celu wzmocnienie zespołu.

Trwają również prace na boisku i wokół niego, m.in.: renowacja murawy, prace konserwacyjne na trybunie, zmianie ulegnie również część ogrodzenia.

Działania te prowadzi Urząd Gminy Zduńska Wola któremu Zarząd składa serdeczne podziękowania za okazane wsparcie.

W związku z opisanymi pracami drużyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie na boisku gminnym w Wojsławicach.