Trzech nowych na wiosnę

Przed startem rundy rewanżowej drużynę TS Janiszewice wzmocniło trzech zawodników.

Już od najbliższego spotkania inaugurującego piłkarską wiosnę do dyspozycji trenera Pawła Oluszczyka będą:

Jakub Fojucik – ur. 24.10.1996r; wcześniej KS Karsznice, GKS Widawia Widawa, KKS Olimpia Zduńska Wola, MKS Zduńska Wola; pomocnik

Tymoteusz Karasiński - ur. 08.07.2001r; wcześniej AKS SMS Łódź, Pogoń Ekolog Zduńska Wola; pomocnik

Dawid Kępniak - ur. 24.01.1995r; wcześniej MGUKS Pogoń Zduńska Wola, GKS Orkan Buczek, MKS Zduńska Wola; napastnik

Wszyscy zawodnicy spędzą rundę w Janiszewicach na zasadzie wypożyczenia ze swoich klubów.

Ponadto do gry w klasie okręgowej uprawniony został Krzysztof Urbaniak – bramkarz drużyny juniorów.