Koszmar ubiegłego sezonu pokonany

W siódmej kolejce na boisku w Widawie nasza drużyna pokonała GKS Chociw 5:1, rywala z którym w ubiegłym sezonie zdobyła tylko jeden punkt.

Już początek spotkania bardzo dobrze ułożył się dla gości którzy w 7. minucie po dwóch trafieniach Mateusza Bera prowadzili 2:0. W 30 minucie wynik podwyższył Wiktor Gajewczyk. Pięć minut później pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę po rzucie rożnym zdobyli gospodarze. Po przerwie zawodnicy z Janiszewic trafili do siatki jeszcze dwukrotnie: w 58 minucie bramkę zdobył Mateusz Głowinkowski, a wynik spotkania w 65 minucie ustalił Konrad Kmiecik.

GKS Chociw - TS Janiszewice 1:5 (1:3)
Bramki: Ber 2, Gajewczyk, Głowinkowski, Kmiecik